TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
Main » Files » Türkçe Yama

Aleo Flash Intro Banner Maker 3.0 Türkçe Yama[hasan525]
[ İNDİRMEK İÇİN TIKLA (6.9 Kb) ] 19-Feb-2010, 5:27 PMTanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Flash Intro Banner Maker flash tabalı animasyonlar hazırlayabilmeniz için tasarlanmış sihirbaz tabanlı yardımcı bir programdır.

Program ile Flash intro, Flash reklam, Flash animasyon, Flash slideshow, Flash e kart gibi uygulamalar geliştirebilirsiniz. Normalde tüm uygulamaları Adobe Flash ile yapmak mümkün ve daha profesyonel sonuçlar elde edilebir. Adobe flash ile yapabilecekleriniz hayal edebildiklerinizle sınırlıdır. Ancak Adobe flash için ActionScripts programlama bilgisine ve üst seviyede grafik tasarım bilgisine sahip olmak gerekiyor.

Flash Intro Banner Maker ile herhangi bir programlama bilgisine sahip olmadan da bahsi geçen flash uygulamarını yapabilirsiniz. Bunun için programın dahili kütüphanesinde yer alan şablonlardan yaralanılır. Yapabileceklerini ise Flash Intro Banner Maker uygulamasını geliştiren programcıların müsade ettikleriyle sınırlı olacaktır.

          indireceğiniz Aleo Flash Intro Banner Maker türkçe yama dil eklentisi ile Aleo Flash Intro Banner Maker programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Aleo Flash Intro Banner Maker TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Aleo Flash Intro Banner Maker Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Aleo Flash Intro Banner Maker programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Aleo Flash Intro Banner Maker programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Aleo Flash Intro Banner Maker Türkçe yama dil eklentisini programın kurulduğu dizinde yer alan Languages klasörüne kurmalısınız. Kurulum aşamaları sırası ile şöyle:

  1. Aleo Flash Intro Banner Maker programını kapatın
  2. Sitemizden AFIBM türkçe yama dil eklentisini indirin.
  3. indirdiğiniz zip li yama içerisindeki Turkish.ini dosyasını kopyalayın
  4. Aleo Flash Intro Banner Maker programını kurduğunuz dizini açın
  5. Daha sonra Languages klasörünü açın
  6. Az önce kopyaladığınız Turkish.ini dosyasını buraya yapıştırın.
  7. Programı çalıştırarak Help > Language > Turkish seçeneğini seçerek Türkçeleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Category: Türkçe Yama | Added by: hasan525 | Tags: aleo flash intro banner maker full, Aleo Flash Intro Banner Maker 3.0 T
Views: 1504 | Downloads: 232 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir