TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
Main » Files » Program » Anti-Virüs

BitDefender Internet Security 2011 Build 14.0.24.330 (x86/x64)
11-Nov-2010, 12:31 PM
BitDefender Internet Security 2011 Build 14.0.24.330 (x86/x64)

BitDefender Internet Security 2011 Build 14.0.24.330 Final (x86/x64) | 266 MB | 307 MB


BitDefender Internet Security 2011 Build 14.0.24.330 (x86/x64) BitDefender Internet Security 2011, bir tam sistem koruma yazılımıdır. Yazılım sahip olduğu araçlar ile internet üzerinden gelebilecek her türlü saldırıya karşı önlem almaktadır. Virüsten ve casus yazılımlardan koruma aracı ile bilinen ve bilinmeyen tüm zararlılara(virüsler, truva atları, internet solucanları, casus yazılımlar, reklam araçları, "rootkit"lere...) karşı sistemi korurken, güvenlik duvarı ile bilgisayarınıza ağ üzerinden yapılan tüm giriş-çıkışları denetlemektedir.

Sahte ve reklam amaçlı e-postaları iki ayrı modül ile engelleyen yazılım bir de ebeveyn denetleme aracına sahiptir. Kendiliğinden saat başı güncellenme, 24 saat teknik destek, oyuncu kipi gibi ek özellikleri bulunmaktadır. Vista işletim sistemi ile de uyumlu olması artı bir özelliktir.

Virüslerden ve Casus Yazılımlardan Koruma :
# Bilgisayarı saat başı güncelleme ile birlikte, bilinen virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü niyetli yazılımlara karşı koruma.
# Gelişmiş sezgisel algılama tekniği kullanılarak bilinmeyen virüsleri engelleme.
# Casus yazılım tehditlerini gerçek zamanlı izleme ve engelleme.
# "Rootkit"ler gibi en yeni bilinen gizli tehditleri algılama ve temizleme.
# Sistem kaynaklarını en düşük düzeyde kullanma.

Sahte E-Postalardan Koruma :
# Sahtekarlık teşebbüsleri için açılan tüm web sayfalarında filtre kullanarak sahte elektronik posta saldırılarına karşı koruma sağlama.
# Web sayfalarını ve elektronik postaları kullanarak bilgisayar üzerindeki kişisel bilgilerin çalınması riskini azaltma.

Güvenlik Duvarı :
# Bilgisayar korsanları tarafında bilgisayar üzerinde gizlenmiş olan internette iken çalışan uygulamaları denetleme.
# Bilgisayarınıza ağ üzerinden yapılan tüm giriş ve çıkışları denetleme.

Reklam İçerikli E-Postaları Engelleme :
# Farklı türdeki reklam içerikli elektronik postaları gelen kutusuna erişmeden önleyebilme.
# Yeni uyum sağlama kabiliyetine sahip motor ile yeni çıkan spam türlerine daha hızlı yanıt verebilme.

Ebeveyn Denetimi :
# Uygun olmayan web sitelerine ve elektronik postalara erişimi engelleme.
# İnternet erişimini zaman periyodlarına göre ayarlama.

Ücretsiz Saat Başı Güncelleme :
Kullanıcının herhangi bir işlem yapmasına gerek bırakmadan her saat başını yazılımın günceliğini denetleme ve gerekli güncellemeleri kendiliğinden yapma. Güncelleme işlemi için gerekli olan dosyalar herhangi bir nedenden dolayı hasar gördüğünde dahi bu dosyaları tamir ederek güncelleme işlemini gerçekleştirme.

7 Gün 24 Saat Destek :
Yazılımla ilgili soruların yöneltilebileceği ve yardım alınabilecek güvenlik uzmanlarından 24 saat telefonla ve e-posta ile destek alabilme.

Oyuncu Kipi :
Bilgisayarda oyun oynandığı sırada yazılımın sistem kaynaklarını en düşük düzeyde kullanabilmesi için ayarlarını kendiliğinden değiştirebilmesi.

BitDefender Internet Security 2011 Build 14.0.24.330 (x86/x64) BitDefender Internet Security 2011 - complete protection against Internet threats: anti-virus and anti-spyware, firewall, protection of personal data and parental controls. BitDefender Internet Security makes use of the Internet in a safe, without slowing down your computer. Program blocks viruses, hackers and spam, providing parental control and network security firewall.

BitDefender Internet Security 2011 protects against viruses and other malicious programs with leading antivirus technology scans all web traffic, email and instant messaging traffic in real time, blocks spyware that track your Internet activities. BitDefender Internet Security 2011 provides excellent detection of new threats, two different proactive technologies.

The main components of BitDefender Internet Security 2011:
• Antivirus and antispyware
• Protection against phishing
• Encrypting chats
• Quick Scan
• Family Network Protection
• Verification of Smart Scan
• Planner Smart Schedule
• Help System Smart Help
• Smart Sense
• Parental Control
• Anti-Spam
• Firewall
• Personal Toolbar

Stops viruses and spyware
Proactive protection stops new and unknown viruses and malicious programs that overlook the other products

Selecting Display Interface
Choose the interface that is most convenient for you: Basic, Intermediate or Expert. Also quickly create shortcuts to frequently used controls.

Privacy Policy
Prevent leakage of your personal information through email, Facebook, instant messaging IM, or through web sites that track your activity on the Internet.

Manage your home network
Control of security across the network from a single center

Firewall - Firewall
Easily customizable two-way firewall to monitor Internet connections and prevent unauthorized access, even through Wi-Fi network.

Parental Control
With parental controls you will receive reports in a Web browser, e-mail or mobile phone for the latest online computer activity of your child in a home network

Fighting spam
Antispam to BitDefender Internet Security 2011 email-sending unwanted messages (spam) and malicious attachments in the shopping cart, so they never get to the mailbox.

Game and work without interruption
Switch-mode Game, Laptop or Silent Mode, to minimize interruptions to extend the battery life of laptop, or reduce the load on the system for continuous and safe play

Video Library
A new collection of videos, step by step, helping to address major security challenges

Language: English
OS: Windows XP/Vista/7

Category: Anti-Virüs | Added by: hasan525 | Tags: BitDefender Internet Security 2011
Views: 505 | Downloads: 0 | Comments: 1 | Rating: 0.0/0
Total comments: 1
0  
1 alper294   (19-Nov-2010 1:50 PM) [Entry]
güzel program,teşekkürler.

Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir