TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
Main » Files » Grand Theft Auto 4 Yama İndir » Nasıl Yapılır?

Gta 4 [ANLATIM]Televizyondaki Görüntüleri Değiştirme
18-May-2010, 3:16 PM
Kullanılacak Program
Bu iş için RAD Video Tools isimli programı kullanacağız. Bu program Bink dosyalarını açmaya yarıyor. Bink dosyalarının uzantıları ".bik"tir. Bink dosyaları oyunlarda kullanılır. Düşük boyutta kaliteli videolar saklayabilir.

TV Görüntülerinin Bulunduğu Yer
C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\movies

Movies Klasörünün İçeriği
Klasörde beş adet Bink dosyası bulunuyor.
burgershot_nosound.bik
CNT.bik
static.bik
static_nosound.bik
weazel.bik


"static.bik" dosyasında video yok. Oyundaki televizyonda bazen kanal karıncalı gözüküyor. İşte o karıncalı görüntü var bu dosyada. "static_nosound.bik" dosyasında ise onun sessiz versiyonu bulunuyor. Ama siz isterseniz buna da video koyabilirsiniz. Karıncalı görüntü yerine sizin koyacağınız görüntü çıkar televizyonda.


Kullanım
1)Koyacağınız videolar bir bütün hâlinde olmalıdır. Bu yüzden bir video düzenleme programı yardımıyla hepsini birleştirin. Hangi formattaki dosyaların Bink dosyasına dönüştürülebildiğini bilmiyorum. Ama videoyu ".avi" formatında kaydederseniz sorun yaşamazsınız.
2)RAD Video Tools programını açın. Karşınıza çıkan ekrandan oluşturduğunuz videoyu seçin.
3)Sol alt köşedeki "Bink It" butonuna basın.
4)Karşınıza bir pencere çıkacak. Ayarlar yapılmış durumda olacak. Orayı ellemenize gerek yok. Sadece sağ taraftaki "Bink" butonuna basın.
5)Oluşan Bink dosyasının adını, yerine koyacağınız Bink dosyasının adıyla değiştirin. Mesela "movies" klasöründeki "weazel.bik" dosyasının yerine koyacaksanız adını "weazel.bik" yapın.


İndirme Bağlantısı
http://rapidshare.com/files/311701510/RADVideoTools_DaLgakiran.rar
Category: Nasıl Yapılır? | Added by: hasan525 | Tags: gta 4 ANLATIMTelevizyondaki Görüntü, gta 4 televizyondaki görüntüleri de, gta 4 mod yükleme
Views: 4929 | Downloads: 0 | Rating: 5.0/1
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir