TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
Main » 2011 » OCAK » 23 » Test Drive Unlimited 2
10:02 PM
Test Drive Unlimited 2
Test Drive Unlimited 2


MMORPG! Oyun dünyasının en tehlikeli tarafını temsil eder bu altı harften oluşan kısaltma. Öyle ki açtığınız zaman durumun ciddiyetini daha da iyi anlarsınız. Hele bir de ağına düştüyseniz... Zamanla bu devasa projelerin farklı varyasyonlarını görmeye başladık. Birisi çıktı, "Sandbox” dedi, diğeri gelip "MMOFPS” dedi ve bundan cesaret alan diğer platformlar da her zaman olduğu gibi olayın suyunu çıkarmakta gecikmedi.

Ancak yarış oyunlarını böyle bir oluşumda görememiştik nedense. İşte bu fırsatı değerlendiren Eden Studios, 2007 yılında Xbox 360’a özel olarak piyasaya sürdüğü Test Drive Unlimited ile yarış oyunlarına yeni bir soluk getirmişti ve böylece yeni, nur topu gibi bir kısaltmamız daha oldu: MOOR (Massively Open Online Racing). Fazlasıyla beğeni toplayan bu oyun, artık hem sınırlarını, hem de içeriğini genişleterek tekrar piyasaya çıkmaya hazırlanıyor; platform olarak da hem PC'yi, hem PlayStation 3'ü, hem de Xbox 360’ı seçerek bütün oyun camiasına inceden inceye göz kırpıyor.


İlk oyundaki amacın bolca para kazanmak ve olabilecek en lüks otomobilleri satın almak üzerine kurulu olduğunu hatırlayalım önce. Test Drive Unlimited 2’deyse olayın sınırları biraz daha genişleyecek gibi görünüyor. Oyunun temeli, genel olarak dört kategoriye ayrılıyor: Rekabet, sosyallik, keşif ve koleksiyon. Rekabet, diğer oyuncularla yapacağınız yarışları ve oyunun sunacağı diğer yarış aktivitelerini temsil ediyor. Bu sayede bol bol seviye puanı ve para kazanmanız mümkün. Kendi el emeğiniz ve göz nurunuz ile açacağınız yarış kulüpleri de oyunun sosyallik tarafını oluşturuyor.

Otomobillerin yanı sıra lüks villalar satın alabileceğinizi ve buraya dostlarınızı davet edebileceğinizi de ayrıca belirtmek lazım. Keşifse olayın daha başka bir boyutu. Test Drive Unlimited 2 serüveni, bir tatil cenneti olan Ibiza Adası’nda geçeceği için buranın taşını toprağını keşfetmek, hatta yarışlar haricinde 4x4 araçlarla dağ bayır dolaşmak ayrı bir tercih olacak oyuncular için. Listenin sonundaki "koleksiyon” kelimesinin de ne anlattığı ortada. Garajınızı lüks otomobillerle dolduracaksınız ve millete hava atacaksınız.

    Her şeyden önce önümüzdeki Eylül ayını beklemeniz gerekiyor; çünkü Test Drive Unlimited 2, 10 Eylül 2010’da raflardaki yerini almış olacak. Bekleyebilirsiniz, değil mi?

Test Drive Unlimited 2 Resimleri

 

TDU 2 MODLARI OYUN MODS'TA


Views: 811 | Added by: hasan525 | Tags: test drive unlimited 2 mod indir, tdu mods, tdu 2 mods, Test Drive Unlimited 2 | Rating: 0.0/0
Total comments: 2
0  
2 hasan525   (27-Jan-2011 6:48 PM) [Entry]
çıkmadı henüz

0  
1 esmerke   (26-Jan-2011 10:19 AM) [Entry]
ya nasıl indirecm ben bu oyunları acil yardım lütfen

Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir