TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
Main » 2010 » MART » 29 » L.A Noire
11:23 PM
L.A Noire

Team Bondi tarafından geliştirilen ve Rockstar tarafından yayınlanacak olan L.A Noire'un dergiden alınan ekran görüntüleri daha önce yayınlanmıştı.
 
     Game Informer dergisi taranarak yayınlanan görüntülerden sonra aynı derginin internet sitesinde oyuna ait ilk temiz ekran görüntüleri yayınlandı.
 
     Team Bondi'nin kendi geliştirdiği bir oyun motoru ile yapılan ve 1940'lı yılların Los Angeles kentinde geçecek oyun 2010 yılının en çok beklenen yapımları arasında bulunuyor.
 
     Uzun bir süredir yapım aşamasında olan ve nihayetinde ilk bilgilerine geçtiğimiz günlerde ulaştığımız L.A Noire'in ilk oyun içi ekran görüntüsü ortaya çıktı.
 
     Game Informer dergisinin bir sonraki sayısında oyuna ait ilk bilgiler ve ekran görüntülerinin yayınlanacağı açıklanmış ve bu bilgiler daha öncesinden yayınlanmıştı.
 
     Bugün ise Game Infermer dergisinin Mart 2010 sayısının L.A Noire'ye ait olan kısımları internete düştü. Bu dergi taramalarında oyuna ait ilk oyun içi ekran görüntüleri de yer alıyor.
 
   
 
     İlk olarak PS3'e özel duyurulan fakat daha sonra Xbox 360'a da çıkacağı açıklanan oyunun sonbahar aylarında piyasaya çıkabileceği belirtilmişti.

         L.A Noire Senaryosu 22.000 Sayfadan Fazla


  
     Rockstar Games ve Team Bondi işbirliği ile geliştirilen L.A Noire'un senaryosu da en az diğer özellikleri kadar ilgi çekecek gibi görünüyor.
 
     Team Bondi'den Brendan McNamara'nın Edge dergisinin Nisan sayısındaki açıklamasına göre L.A Noire senaryosu toplam 22.000 sayfadan fazla. Bunun yaklaşık olarak 12 filme ve bir dizinin 2 yılına denk geldiğini söyleyen McNamara oyunda yapılması gereken bir çok görevin olduğunu söylüyor.
 
     Yüksek bütçesi ile dikkat çeken L.A Noire'un senaryosunun dizi ve filmlerden daha fazla olması aslında gayet normal, çünkü filmler belli bir senaryo doğrultusunda ilerlerken, L.A Noire gibi oyunlarda bir çok mekana girip farklı etkileşimlerde bulunabiliyoruz.
 
     Mcnamara'nın kıyaslaması oyunlara verilen emeğin Holywood filmlerinden veya dizilerden çok daha fazla olduğuna yönelik. Hiç bir oyun David Lynch veya Coen Kardeşlerin filmleri kadar derin olmayacak belki, ama ortadaki emeğin büyüklüğü de inkar edilemez.
 

Oyun Mods'ta yerin hazır bekliyoruz.

Category: TEKNOLOJİ HABERLERİ | Views: 1294 | Added by: hasan525 | Tags: la noire release date, la noire mods, l.a noire ne zaman çıkacak, la noire full | Rating: 0.0/0
Total comments: 1
0  
1 mhmtp   (30-Apr-2010 10:18 PM) [Entry]
tsk

Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir