TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
Main » Files » Program » Portable

Orbit Downloader v3.0.0.5 Portable
10-May-2010, 6:05 PM
Orbit Downloader v3.0.0.5 
Portable

Orbit Downloader v3.0.0.5 Portable | 5.44 MB
Orbit Downloader 
v3.0.0.5 Portable Orbit Downloader dosya indirme programları ve yöneticilerinin evrimsel gelişimlerinde en ön sırada yer alan mükemmel bir hızlandırıcı programdır. İnternetten dosya indirirken kullanabileceğiniz ve bu alandaki en iyi programlardan birisi olan Orbit ile artık download işlemleriniz çok daha hızlı, kolay ve düzenli bir şekilde gerçekleşecek. Tamamen ücretsiz bir şekilde sosyal müzik sitelerinden müzik veya video indirebilirsiniz. YouTube, IMEEM, MySpace, Pandora ve daha bir çok siteden istediğiniz anda istediğiniz her türlü medya dosyasını Orbit Downloader ile kolaylıkla indirebilirsiniz.

Normalde kullanılan standart internet tarayıcısı indirme uygulamalarından çok daha hızlı bir şekilde dosya indirebilen Orbit'in Rapidshare.com desteği de bulunmaktadır. Bu sayede Rapidshare üzerinde Premium hesabınız var ise bu hesabınızı Orbit Downloader'a girerek tek tıklama ile rapid linklerinden istediğiniz dosyaları çok kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Program üstelik sadece Rapidshare linklerini değil daha bir çok dosya yükleme ve dosya paylaşım sitesi ile uyumludur.

Özellikler:

Müzik, video ve medya yayın akışlarını indirme: Orbit Downloader yeni nesil web indirme uygulamalarına bağlı olarak, müzik ve video indirme çözümü sunar. Medya, müzik, video, film, flash ayrıca YouTube, Yahoo!, MySpace ve Rapidshare gibi sitelerden dosya indirmelerini basitçe ve kolayca yapar.
İndirme hızı: Orbit Downloader P2P teknolojisini temel alarak hazırlanmıştır. Orbit Downloader basit mantıklı indirme hızlanlandırıcı sayesinde, dosya indirmelerini akıllıca parçalara böler. Orbit Downloader gelişmiş çok parçalı indirme özelliği ile indirmeleri yüksek kalitede gerçekleştirir. İndirme hızını 500% artırarak mükemmel bir hız sunar.
Küçük boyutlu ve sistem dostu: Orbit Downloader sistem kaynaklarını başarılı ve verimli olarak kullanacak şekilde hazırlanmıştır. 3 MB'dan daha az hafıza kullanımı ve %3 CPU kullanımı ile eklemeler ve yükleme paketleri dahil 2 MB'dan daha az yer kaplar.
Rapidshare indirme desteği: Orbit Downloader HTTPS ve HTTP post yöntemini destekler. Böylece dosya yükleme ve dosya paylaşma sitesi olan Rapidshare.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz indirme işlemlerini daha hızlı bir şekilde yapar. Rapidshare dışında daha bir çok paylaşım sitesi ile de uyumlu çalışabilmektedir. Tüm listeyi görmek için buraya tıklayınız.
Internet Explorer, Firefox, Opera Desteği: Orbit Downloader popüler internet tarayıcıları olan Internet Explorer, FireFox ve Opera yazılımlarını destekler. Ve bu yazılımlar ile uyumlu olarak çalışır.
Metalink indirme desteği: Orbit Downloader Metalink indirme desteği ile son derece hızlı download işlemleri gerçekleştirme olanağı sağlar.
HTTP, HTTPS, FTP, MMS, RTSP ve RTMP protokolleri desteği: HTTP/ HTTPS/ FTP/ RTSP/ MMS ve RTMP yöntemleri desteği sayesinde tek bir tıklama ile uzak sunucudan dosyaları indirebilirsiniz.
Ayarlanabilir Proxy Sunucu Desteği: Orbit Downloader ile istediğiniz proxy sunucuyu kullanabilirsiniz. Orbit Downloader HTTPS, HTTP ve SOCKS5 yöntemlerini ile çalışabilmektedir.
İndirme işlemlerini durdurmak ve devam etmek: Orbit Downloader dosya indirme işlemlerinize devam etme ve durdurma desteğini sunar. Böylece indirme işlemlerinizi tekrar ilk baştan başlatmanıza gerek kalmaz. Tamamlanmamış indirmeleriniz kesildiğinde daha sonradan bu işlemlere kaldığınız yerden çok basit bir şekilde devam edebilirsiniz.
Genel indirme yönetimi: Orbit Downloader basit yapısı ve kolay kullanımı ile ayarlarını rahatlıkla yapabileceğiniz ve sağladığı seçenekleri ile dosya indirme işlemlerini ve dosyalarınızı pratik bir şekilde yönetebileceğiniz işlevsel bir programdır.

Orbit Downloader'ın en belirgin özelliği hiç kuşkusuz "GetIt" düğmesidir. İnternet tarayıcınızdaki her türlü resim, müzik veya video'nun üstünde bu düğme çıkar ve indirme işlemine başlamanız için gerçekten büyük kolaylık sağlar. Bu butona bastıktan sonra yapmanız gerekenler çok basit: Açılacak olan "GrabIt++" penceresinde (aktif indirme işlemleri penceresi) seçtiğiniz dosyanın görüntülenmesinden sonra "Download/Yükle" tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Orbit Downloader dosya indirme işlemleriniz için kullanabileceğiniz güzel, ücretsiz, reklamsız, hızlı ve kullanımı kolay bir programdır.

En son versiyonda e-posta ve forumlardaki indirme linklerini yönetme özelliği programa eklenmiştir. Ayrıca internet tarayıcıları ile uyum geliştirilmiş bulumaktadır.

Orbit Downloader 
v3.0.0.5 Portable Orbit Downloader is a great speed, super light,easy-to-use free download manager. It is based on p2p and multi-source downloading technology and supports HTTP, HTTPS, FTP, MMS and RTSP protocols. Using Orbit Downloader, you can almost download everything online with 500% faster speed, like youtube video, rapidshare files, flash and streaming media etc. Anyway, Orbit Downloader is an indispendsable tool for download acceleration and management.

* Great Speed. Orbit Downloader is based on p2p and multi-source downloading technology, which make you download files up to 500% faster than before.
* Super Light: micro-sized and resource-friendly. Orbit Downloader is written with efficiency in mind, it typically uses less than 3MB of memory and 3% of cpu when downloading. Additionally, the installation package is less than 1.6MB.
* Easy to Use. Orbit Downloader has a simple and clear user interface. It is easy to use and config for both newbies and professions.
* The Most Comprehensive Download Tools. Internet Downloader all in one: Orbit Downloader supports most protocols and have a function of "Flash and Streaming Media Capturer”, so you can download videos from youtube metacafe, files from rapidshare, metalink files, flash and streaming media online more simple and easy.
* Support IE, Firefox, Maxthon and Opera. Orbit Downloader integrates seamlessly into IE, FireFox, Maxthon and Opera without installing any other plugin
* Free and Safe. 100% free and no registration allowed. No adware!!! No spyware!!!

Main features
Orbit Downloader, leader of download manager revolution, is devoted to new generation web (web2.0) downloading, such as video/music/files from Myspace, YouTube, Imeem, Pandora, Rapidshare. And to make general downloading easier and faster.
* 1. Tag make you manage your download files easily
* 2. Download social music, social video and streaming media
* 3. Extreme download acceleration.
* 4. Super Light: micro-sized and resource-friendly
* 5. Support RapidShare download.
* 6. Support IE, Firefox, Maxthon, Opera.
* 7. Support Metalink download.
* 8. Support HTTP, HTTPS, FTP, MMS, RTSP and RTMP protocols.
* 9. Support Proxy server configuration.
* 10.Support download pasue and resume.
* 11.General download management.

Orbit Downloader V3.0.0.5 ( May 10,2010)
* Fix: Grab++ Crash When Capture URL.
* Fix: Can't capture Fragmented MP4 File from SilverLight.

Note:
1- Flash Player 10 Included
2- Internet explorer Included
3- Open Internet Explorer That Included Then Open DownLoad Page And DownLoad With Orbit
4- You Can DownLoad Video From most Sites
5- In Internet Explorer Go To View > Toolbars > Grab Pro
6- Enjoy!


Orbit Downloader v3.0.0.5 
Portable
http://rapidshare.com/files/385620888/Orbi...er_v3.0.0.5.rar
Category: Portable | Added by: hasan525 | Tags: Orbit Downloader v3.0.0.5 Portablei, orbit downloader portable
Views: 487 | Downloads: 0 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir