TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
Main » Files » Program » Portable

CCleaner 2.34.1200 Multilanguage (+Portable)
[ · İNDİRMEK İÇİN TIKLA () ] 28-Jul-2010, 12:46 PM


 

C Cleaner 2.34.1200 Multilanguage (+Portable) | 4.08 Mb

  

CCleaner ücretsiz bir sistem optimizasyon ve gizlilik aracıdır. Windows daha hızlı çalıştırması için  sizin sisteminizden kullanılmayan dosyaları siler değerli sabit disk alanı özgürce disk alanı yaratır. Ayrıca internet geçmişi gibi online faaliyetlerinin izleri temizler. (Normal) bir çalışmasına saniyeden az alarak en iyi bölümü, bu hızlı ve NO Spyware veya Adware içerir.

 

CCleaner 2,0 Özellikleri:

* taşınabilir versiyonu, 64-bit uyumlu ve Windows Vista eski mimarinin sınırlarını karşı artan gereksinimleri ile. Biz çok iyimserlik C + + bütün     CCleaner uygulama yeniden inşa etmeye karar verdi.
* Daha hızlı analiz ve temizlik
Her tarama süreci sıfırdan ve tam olarak optimize edilmiş yeniden yazıldı. Sonuç her alanda bir fark hız artışı bulunuyor.
* Taşınabilir
CCleaner artık USB ve thumbdrive / a bilgisayarda karmaşık bir kurulum işlemi olmadan çalışabilir kurulabilir çalıştırabilirsiniz.
* Kompakt
ana EXE şimdi özgün program ve destek dosyaları yarısı boyutundan çok, tüm dış dosya bağımlılıkları
yeniden. kaldırıldı

* Yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzü
Orijinal CCleaner kullanıcı arabirimi biraz tarih, bu yüzden GUI yeniden dizayn edildi.Modern bir bakışla, ama hız veya kullanılabilirlik ödün vermeden. Yeni ikonlar arayüzü ve ana program simgesini için daha modern bir stil ile güncellemeler oluşturulmuştur.
* İstisnalar
Artık temizleme sürecinden görmezden gelmeye, klasör ve kayıt defteri anahtarları dosyaları belirtmektir.
küçük tweaks

Category: Portable | Added by: hasan525 | Tags: CCleaner 2.34.1200 Multilanguage (+
Views: 414 | Downloads: 153 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir