TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
Main » Files » Program » İş-Ofis

Tekir Ticari Otomasyon 1.5.2.0
30-Jan-2010, 3:24 PM

Tekir Ticari Otomasyon 1.5.2.0

Tekir Ticari Otomasyon 1.5.2.0

 


Tekir Ticari Otomasyon ve Ön Muhasebe Uygulaması, LGPL ile yayınlanan, platform bağımsız, sunucu bağımsız, tarayıcı bağımsız ve donanım bağımsız "özgür” bir iş platformudur.

Kullanıcı kullanımının kolay olması ve kurulum maliyetinin azaltılması amacıyla web arayüzü kullanılarak geliştirilen bir yazılımdır. Tekir'in kendisi gibi geliştirme ve çalışma ortamı ihtiyaçları içinde özgür yazılım ürünleri tercih edilmiştir. Java ile geliştirilen Tekir bu sayede platform bağımsız olarak Windows, Linux gibi farklı sistemlerde aynı şekilde çalışabilmektedir. Sunucu kurulumu dışında kullanıcı sistemlerine kurulum yapılmadan sadece mevcut internet tarayıcılar ile sunucu üzerinden kullanılır. Bu sayede kullanıcısına yerel ağ veya uzak ağ'dan erişime imkan vermektedir.

Kullanıcı grubu olarak küçük ve orta boy işletmelerin temel ön muhasebe ihtiyaçlarını karşılaması başlangıç olarak hedeflenmiştir.

Bu işletmelerin ihtiyacı olan seviyede cari, stok, hizmet kartları ile bunlar ile çalışabilecek sipariş, irsaliye ve fatura işlemleri gerçekleştirilebilir. İşletmenin irsaliye ve fatura basımları hazırlanacak şablonlar ile uygulamadan pdf olarak basılabilirler.

Finansal olarak cari ve banka hesapları ile tahsilat-tediye işlemleri nakit, çek ve senet seçenekleri ile yapılabilir.

Rapor olarak girilen bilgilerinin görüntülenebileceği cari, kasa, banka ve stok bölümleri için hareket ve durum raporları mevcuttur. Raporlama yetenekleri zamanla gelişmeye açıktır.

 


 

http://www.upload.gen.tr/d.php/s9/6pv23wvd/masyon_1.5.2.0_PC-SOFTWARE_Mayonez.net.part1.rar.html

 

http://www.upload.gen.tr/d.php/s9/odg5853q/masyon_1.5.2.0_PC-SOFTWARE_Mayonez.net.part2.rar.html

 

http://www.upload.gen.tr/d.php/s9/ik8p14w4/masyon_1.5.2.0_PC-SOFTWARE_Mayonez.net.part3.rar.html

 

http://www.upload.gen.tr/d.php/s9/7plhzw8w/masyon_1.5.2.0_PC-SOFTWARE_Mayonez.net.part4.rar.html

 

http://www.upload.gen.tr/d.php/s9/5a6il19y/masyon_1.5.2.0_PC-SOFTWARE_Mayonez.net.part5.rar.html

Category: İş-Ofis | Added by: hasan525 | Tags: tekir ticari otomasyon, Tekir Ticari Otomasyon 1.5.2.0, tekir, muhasebe programları
Views: 505 | Downloads: 0 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir