TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
Main » Files » Program » Grafik-Tasarım

Adobe Photoshop CS5 Extended v12.0.1 SE (20.10.2010)
22-Oct-2010, 4:23 PM
Adobe Photoshop CS5 Extended v12.0.1 SE (20.10.2010)

Adobe Photoshop CS5 Extended v12.0.1 SE (20.10.2010) | 157 MB


Adobe Photoshop CS5 Extended v12.0.1 SE (20.10.2010) Adobe® Photoshop® CS5 Extended yazılımı, Photoshop CS5 özelliklerinin yanı sıra 3D ve hareket tabanlı içerikler oluşturmak ve düzenlemek için yepyeni araçlar sağlayan nihai gelişmiş dijital görüntüleme çözümdür.

HAYRANLIK UYANDIRICI GÖRÜNTÜLER TASARLAYIN
En üstün kalite 2D ve 3D tasarımı ile yaratıcılığın sınırlarını genişletmeye devam edin. Yüksek kaliteli görüntüler oluşturmak için yeni seçim, boyama ve çarpıtma özelliklerini kullanın.

Web sayfalarınızı açılır hale getirin
Her müşterinin sitesi için doğru görünümü elde edin. Karmaşık görüntü öğelerini mizanpaja yerleştirmek için kolayca seçin. Logo ve düğmeler için 3D resimler oluşturun.

Video için 3D geliştirin
Tüm projeleriniz için 3D ve hareket tabanlı içerikler oluşturup geliştirin ve hareketsiz görüntüler ve metinler hazırlayın. Platformlar arası 64 bit desteği ile daha hızlı çalışın ve video arka planları için çarpıcı HDR görüntüleri oluşturun.

ZENGİN, ETKİLEŞİMLİ DENEYİMLER OLUŞTURUN
Etkileşimli web içerikleri ve deneyimleri için çarpıcı görünümler oluşturun. Tüm projeleriniz için 3D resimler, çarpıtılmış grafikler ve gerçekçi boyama efektleri oluşturun.

Adobe Photoshop CS5 Extended v12.0.1 SE (20.10.2010) Adobe Photoshop CS5 - A new version of the famous graphic package for photographers and designers. Using Adobe Photoshop CS5 Extended, you can create high quality images for print, the Internet and use the video. Photoshop CS5 Extended - an industry standard for graphic designers - provides the most advanced tools for editing, compositing and painting, as well as tools that help create and edit 3D-graphics and animated content. Photoshop CS5 - these are new tools for working with digital images, excellent opportunities for selection, retouching, and painting a realistic picture, and a host of advanced features increase productivity

Masthead features Photoshop CS5 Extended:

"Truer Edge Technology for intelligent selection of objects
"Library palette of 3D-materials
"A new feature Adobe Repousse
"The depth of field of 3D-objects
"Convenient transport shadows with other images
"Drawing on the three-dimensional objects
"Combining 2D-and 3D-image
"Cleaning of color in selected areas
"Tools allocation adjustments and masks
"Fill in view of image content
"Settings of various parameters of brushes
Puppet strain
"Automatic correction of lens distortion
"New Tool" Straighten Image "
"Improved acceleration GPU (Graphics Processing Unit / Video)
"Working with HDR images
"Excellent converting to black and white images
"Ability to create images (shapes, styles, designs, etc.)
"Edit animated GIF images

Cborka designed for those who need a full-featured Photoshop CS5 Extended, installs in half a minute and an almost fully-fledged product (with the exception of Bridge, Device Central and other components, optional for the graphics editor).

Main features

of plug-ins added to the latest version of Camera Raw and Nvidia DDS;
available to all sections of lenses for Camera Raw and Lens Correction;
in the assembly includes distributions VC 2005 and 2008 (x86), installation of which (in their absence) is automatic;
assembly does not spoil the profiles of other applications, the company Adobe, installed on your computer

 

alt

 

Category: Grafik-Tasarım | Added by: hasan525 | Tags: Adobe Photoshop CS5 Extended v12.0.
Views: 523 | Downloads: 0 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir