TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
Main » Files » Program » Grafik-Tasarım

Adobe Acrobat X Suite Multilingual 2010
02-Dec-2010, 6:33 PM


Adobe Acrobat X Suite Multilingual 2010

Adobe® Acrobat X Suite yazılımı, Acrobat X Pro ve Adobe Photoshop® CS5 uygulamalarını zengin ortam uygulamalarıyla birleştirir. Sunumlar, öneriler ve eğitim materyallerinin dahil olduğu olağanüstü PDF deneyimleri oluşturun.


Sadecegir.com tarafından hazırlanan bu Adobe Acrobat X Suite Multilingual sunumu 3 farklı dil desteğine sahiptir (EN, FR, DE) ve ürün etkinleştirmesi için gerekli keygen ve patch dosya içerisinde mevcuttur. Dosya boyutu 2,13 GB olup virus taramasından geçirilmiştir…

Adobe Acrobat X Suite şunları içermektedir:
Adobe Acrobat X Pro
Adobe® Acrobat® X Pro yazılımı profesyonel PDF iletişimleri sunmanıza olanak sağlar. Dahili zengin ortam sayesinde PDF dosyaları oluşturun ve düzenleyin, bilgileri daha güvenli paylaşın ve geribildirimleri daha etkili bir şekilde toplayın.
Adobe Photoshop CS5
Endüstri standardı Adobe® Photoshop® CS5 yazılımı, etkili görüntüler oluşturmanıza yardımcı olur. Karmaşık seçimleri kolayca yapın. Tüm görüntü öğelerini kaldırın ve neredeyse sihirli bir biçimde boşluk dolgusunu görün. Gerçekçi bir şekilde boyayın. İleri teknoloji fotoğrafçılık araçlarıyla çarpıcı HDR görüntüler oluşturun, parazit kaldırın, gren ekleyin ve vinyetler oluşturun
Adobe Captivate® 5
Adobe Captivate, ekran görüntüsü yakalama ve web tabanlı eğitim içerikleri oluşturmada endüstri lideri bir uygulama yazılımıdır. Hem bağımsız olarak, hem Adobe Technical Communication Suite içerisinde dağıtılan ödüllü uygulama eÖğrenme (eLearning), eSunum (ePresentation) ve eYardım (eHelp) dosyaları oluşturmayı sağlar.
Adobe Presenter 7
Adobe® Presenter, hızlı şekilde e‑öğrenme içeriği ve yüksek kaliteli çoklu ortam sunumları oluşturulmasına yönelik bir yazılım aracıdır. Presenter, Microsoft Office grubunun bir parçası olan popüler bir uygulama niteliğindeki Microsoft PowerPoint’i taban olarak kullanır. Biten sunumlar Flash® formatındadır (SWF dosyası).
Adobe LiveCycle® Designer ES2
Şablonlardan profesyonel formlar oluşturun veya sıfırdan form tasarlayın.
Adobe Media Encoder CS5
Görsel medyalarınızı Encode etmek ve bu medyaları çeşitli formatlara döznüştürmeniz sağlayan Adobe uygulaması ile keyifli içerikler hazırlayın.
Özellikler
Zengin ortam oluşturma
Konuşan sunumlar
Adobe Presenter 7sayesinde statik PowerPoint slaytlarını etkileyici, kendi kendine çalışan sunumlara dönüştürebilirsiniz. İş sunumlarınızın görünümünü hiç olmadığı kadar iyi hale getirmek için yalnızca birkaç tıklatmayla anlatım, video ve etkileşim ekleyebilirsiniz.


Kolay video ekleme
Çeşitli video formatlarını Adobe Flash® Player uyumlu formatlara dönüştürmek için Adobe Media Encoder CS5′i kullanabilirsiniz. Adobe Reader® 9 veya X’de sorunsuz oynatma için bu formatları PDF’ye ekleyin.
Basitleştirilen ekran kayıtları
Adobe Captivate 5 sayesinde ekran kayıtları, ses, video, slayt ve daha fazlasını zengin ortam deneyimleriyle birleştirin. Etkileyici sunumlar ve daha etkili eğitim materyalleri oluşturmak için fare hareketleri ve klavye etkinliği gibi ekran eylemleri ve anlatımı kaydedin
Dijital görüntüleri düzenleyin
Fotoğraf düzenleme
Fotoğrafları PDF sunumlarınıza eklemek için hızlı bir şekilde düzenleyin ve geliştirin. Profesyonel görünümlü sonuçlar elde etmek için varolan fotoğrafları kırpın, yeniden düzenleyin, döndürün ve renklerini düzeltin.
İçerik Duyarlı Dolgu
Herhangi bir görüntü ayrıntısını veya nesneyi kaldırın ve geriye kalan boşlukların İçerik Duyarlı Dolgu ile sihirli bir şekilde dolduruluşunu izleyin. Bu çığır açan teknoloji; aydınlatma, ton ve paraziti eşleştirerek kaldırılan içeriğin hiç yokmuş gibi görünmesini sağlar.
Kolaylaştırılan karmaşık seçimler
Görüntüleri en iyi görünecekleri şekilde temizleyin. Saç gibi karmaşık görüntü öğelerini kolayca seçin ve seçim kenarlarının çevresindeki arka plan rengini ortadan kaldırın.
Geliştirilmiş HDR görüntüleme
Maksimum etki için görüntülerinizi düzenleyin. Soluk renkleri daha canlı hale getirmek için Yüksek Dinamik Aralıklı (HDR) görüntülemeyi kullanabilirsiniz
Çekici PDF iletişimleri sunun
PDF Portföyü derleme
Yeni PDF Portföy Sihirbazı’nı kullanarak ses, video ve zengin ortam içerikleri dahil olmak üzere çeşitli dosya türlerini üç kolay adımda çekici ve düzenli bir PDF Portföyünde bir araya getirin.
PDF Portföyü özelleştirme
Eklenmiş mizanpajlar, görsel temalar ve renk paletleriyle PDF Portföylerini kolayca özelleştirme. Markanızı sergilemek için kurumsal logolar ve renkler ekleyin. Üçüncü taraf geliştiriciler ve tasarımcılar tarafından geliştirilen özel PDF Portföyü mizanpajlarını ve temaları içe aktarın.
Hassas bilgileri koruma
Bilgilerin yanlış kişilerin eline geçmesini önlemeye yardımcı olun. PDF belgelerinize erişimi kontrol etmek için şifre kullanın ve PDF dosyalarının yazdırılmasına, kopyalanmasına ve değiştirilmesine kısıtlamalar getirin.
Teknik Özellikler (Windows)
* 1.3GHz veya daha hızlı işlemci
* Microsoft® Windows® XP Home, Professional veya Tablet PC Sürümü Service Pack 3 (32 bit ve 64 bit); Windows Server® 2003 (64 bit için Service Pack 2 ile); Windows Server 2008 veya 2008 R2 (32 bit ve 64 bit); Windows Vista® Home Basic, Home Premium, Business, Ultimate veya Enterprise Service Pack 2 (32 bit ve 64 bit); Windows 7 Starter, Home Premium, Professional, Ultimate veya Enterprise (32 bit ve 64 bit)
* 1GB RAM
* Kurulum için 6GB kullanılabilir sabit disk alanı ve kurulum sırasında ilave boş alan gerekir (kaldırılabilir flash tabanlı depolama aygıtlarına kurulamaz)
* 1024×768 ekran (1280×800 önerilir) ile donanım hızlandırmalı OpenGL ekran kartı, 16 bit renk ve 256MB VRAM
* Bazı GPU hızlandırmalı özelliklerle ilgili olarak Shader Model 3.0 ve OpenGL 2.0 için grafik desteği gerekir
* DVD-ROM sürücüsü
* Multimedya özellikleri için QuickTime 7.6.2 yazılımı gerekir
* Çevrimiçi hizmetler için geniş bant Internet bağlantısı gerekir*
* Internet Explorer 7 veya 8; Firefox 3.5 veya 3.6
Ürün Değeri:
Adobe Acrobat X Suite’in şu anki satış fiyatı 1,199.00$‘dır…


HotFile

Hotfile.com: 1 klik file hosting: Adobe.Acrobat.X.Suite.Multilingual.ESD.ISO-CORE.Rizeliusak.part01.rar
Hotfile.com: 1 klik file hosting: Adobe.Acrobat.X.Suite.Multilingual.ESD.ISO-CORE.Rizeliusak.part02.rar
Hotfile.com: 1 klik file hosting: Adobe.Acrobat.X.Suite.Multilingual.ESD.ISO-CORE.Rizeliusak.part03.rar
Hotfile.com: 1 klik file hosting: Adobe.Acrobat.X.Suite.Multilingual.ESD.ISO-CORE.Rizeliusak.part04.rar
Hotfile.com: 1 klik file hosting: Adobe.Acrobat.X.Suite.Multilingual.ESD.ISO-CORE.Rizeliusak.part05.rar
Hotfile.com: 1 klik file hosting: Adobe.Acrobat.X.Suite.Multilingual.ESD.ISO-CORE.Rizeliusak.part06.rar
Hotfile.com: 1 klik file hosting: Adobe.Acrobat.X.Suite.Multilingual.ESD.ISO-CORE.Rizeliusak.part07.rar
Hotfile.com: 1 klik file hosting: Adobe.Acrobat.X.Suite.Multilingual.ESD.ISO-CORE.Rizeliusak.part08.rar
Hotfile.com: 1 klik file hosting: Adobe.Acrobat.X.Suite.Multilingual.ESD.ISO-CORE.Rizeliusak.part09.rar

FileServe

Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe

TurboBit

Adobe.Acrobat.X.Suite.Multilingual.ESD.ISO-CORE.Rizeliusak.part01.rar. TurboBit.net
Adobe.Acrobat.X.Suite.Multilingual.ESD.ISO-CORE.Rizeliusak.part02.rar. TurboBit.net
Adobe.Acrobat.X.Suite.Multilingual.ESD.ISO-CORE.Rizeliusak.part03.rar. TurboBit.net
Adobe.Acrobat.X.Suite.Multilingual.ESD.ISO-CORE.Rizeliusak.part06.rar. TurboBit.net
Adobe.Acrobat.X.Suite.Multilingual.ESD.ISO-CORE.Rizeliusak.part07.rar. TurboBit.net
Adobe.Acrobat.X.Suite.Multilingual.ESD.ISO-CORE.Rizeliusak.part08.rar. TurboBit.net
Adobe.Acrobat.X.Suite.Multilingual.ESD.ISO-CORE.Rizeliusak.part09.rar. TurboBit.net

FileServe'dan İndirmek İçin Sağ Alt Köşeden Free User Download File Tıklayıp Güvenlik Yazısını Yazıp Download File, 30 sn bekleyip Slower Download Tıklayın.

Turbobit'den İndirmek İçin Alt kısımdan Regular Download a Tıklayın Açılan Bölümde Güvenlik Yazısını Yazıp, 60 sn bekleyin ve Dosya İndir e Tıklayın.

Partlar Uyumlu...
Category: Grafik-Tasarım | Added by: hasan525 | Tags: Adobe Acrobat X Suite Multilingual
Views: 705 | Downloads: 0 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir