TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
[ Yeni Yorumlar · Üyeler · Forum Kuralları · Arama · RSS ]
OYUN MODS FORUM » TEKNOLOJİ&BİLGİSAYAR BÖLÜMÜ » OYUNLAR HAKKINDA BİLGİ » MODLAR NEREYE YÜKLENİR? (OYUN MODLARI NEREYE YÜKLENİR)
MODLAR NEREYE YÜKLENİR?
Paylaş
noqayDate: PERŞEMBE, 02-Sep-2010, 1:46 PM | Message # 61
ÜYE
GRUP: Üye
ÖDÜL: 0
Status: Offline
aynen çalışmıyo yama
arkadaslar boşuna indirmeyin

istanbul

Paylaş
messiDate: PERŞEMBE, 16-Sep-2010, 10:42 PM | Message # 62
ÜYE
yha nasıl indircem nerde dowland

Paylaş
aRSMAnDate: CUMA, 01-Oct-2010, 2:14 PM | Message # 63
ÜYE
ya link yokki nerden indiriyoruz?

Paylaş
berkehanDate: ÇARŞAMBA, 06-Oct-2010, 12:17 PM | Message # 64
ÜYE
saol

__--__

Paylaş
iron_cross_um73Date: CUMA, 08-Oct-2010, 0:14 AM | Message # 65
ÜYE
selamlar admin ben bu linkteki .....http://oyunmods.ucoz.com/load/german_truck_simulator_mods/arac/scania_r560/12-1-0-5839........... modu yükledim ama nereye atacağımı bilmiyorum wehicle diye bir klasör var bunu nereye atıcaz veya base. dosyası ile nasıl yer deyiştiricez yani kısacası hocam ben bu scanıa yı nasıl kullanıcam yardım edermisin?

Paylaş
bergamalıDate: PERŞEMBE, 14-Oct-2010, 2:10 PM | Message # 66
ÜYE
slm arkadaşlar oyunnun içine 6 tır yaması attım ama bir türlü oyunun içinden o attığım tırları kullanamıyorum oyun içinde tırları nerde ve nasıl değiştiriyoruz bana yardımcı olursanız sevinirim herkese kolay gelsin by...

10000000000000

Paylaş
irkekDate: PERŞEMBE, 21-Oct-2010, 10:05 AM | Message # 67
ÜYE
slm bilader oyunu yükledim ilk balya yapıyorum başka hiç birşey olmuyor bölüm atlamıyorr cvp verirseniz sevinirim

irkek

Paylaş
yunusbey40Date: SALI, 26-Oct-2010, 9:58 PM | Message # 68
ÜYE
KARDES BEN BİÇER 11KULLANIYORUM angry HARITA İNDİRDİM AMA HATA VERIYOR YA BIR ZAHMET BUNU KI DEĞİŞİK YERDEMI BIR YARDIM EDNI YAAAAAAAAAAAA FAZLA SIKTI

yunus

Paylaş
cevdet22Date: CUMA, 29-Oct-2010, 1:42 PM | Message # 69
ÜYE
belgelerım mods dosyasına atıyorum modları ama oyun ıcınde gelmıor mods a nasıl ayarlıcaz yardımcı olur muusun

Added (29-Oct-2010, 1:42 PM)
---------------------------------------------
ACİL YARDIM BILEN YOK MU NASIL GELİCEK OUN İCİNDEKI MODS A ATIYORUM ATIYORUM GÖZÜKMÜYOR

cevdet !

OYUN MODS FORUM » TEKNOLOJİ&BİLGİSAYAR BÖLÜMÜ » OYUNLAR HAKKINDA BİLGİ » MODLAR NEREYE YÜKLENİR? (OYUN MODLARI NEREYE YÜKLENİR)
Search:

Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir