TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
Main » 2010 » HAZİRAN » 27 » Microsoft'tan Online Koruma !
11:23 PM
Microsoft'tan Online Koruma !
Resim

Microsoft'tan Online Koruma Sistemi!

Yazılım devinden çalınan bilgilere karşı büyük bir önlem geliyor! İşte yeni adres ve detaylar.

Online tehlikelerin artması üzerine, kullanıcılara daha güvenli bir internet ortamı sunabilmek için çalışmalarını sürdüren Microsoft, Internet Fraud Alert'i duyurdu.

Güvenlik ve tüketici gruplarıyla merkezi haberleşmeyi sağlayacak olan yeni sistem üzerinde tehlikeler anında paylaşılacak. Tehlikelerden kasıt ise internet sahtecilikleri ve çalıntı kişisel bilgilerin, ilgililere bildirilmesi oluyor.

Amerika ağırlıklı olan sistem Microsoft ile NCFTA arasındaki ortaklığın ürünü. Destekleyen kurumlar arasında Accuity, Anti-Phishing Working Group (APWG), eBay, Federal Trade Commission ve PayPal yer alıyor.

Uzmanlar bu merkezi sistem sayesinde keşfettikleri tehlikeleri, çalıntı hesap bilgilerini ya da kredi kartlarını anında bildirebilecek. Bu bilgiler bankalara ve gerekli kuruluşlara iletilerek suçun mümkün mertebe erkenden önüne geçilecek.
Category: TEKNOLOJİ HABERLERİ | Views: 923 | Added by: karr | Tags: Microsoft'tan Online Koruma ! | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir