TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
Main » 2010 » TEMMUZ » 15 » ’Mehmetçik Grubu’ Facebook’u yendi!
7:55 PM
’Mehmetçik Grubu’ Facebook’u yendi!
’Mehmetçik Grubu’ Facebook’u yendi!
’Mehmetçik Grubu’ Facebook’u yendi!
15-07-2010 / 15:53

Türkiye'de 500 binin üzerinde üyesiyle internetin en büyük fan sitelerinden 'Mehmetçik Grubu yeniden yayında. Siteyi hiçbir sebep göstermeden kapatan Facebook, baskılara direnemeyip siteyi açmak zorunda kaldı.
Türkiye'de 500 binin üzerinde üyesiyle internetin en büyük fan sitelerinden 'Mehmetçik Grubu yeniden yayında. Siteyi hiçbir sebep göstermeden kapatan Facebook, baskılara direnemeyip, siteyi açmak zorunda kaldı.

Bilindiği gibi www.facebook.com/TcMehmetcikTc Adresinde yayın yapmakta olan Türkiye'nin en büyük ''Mehmetçik fan'' sayfası, Facebook yetkilileri tarafından 502.000 bin üyeye ulaştıktan sonra kapatılmıştı. Toplumsal Hafıza'nın kamuoyuna duyurduğu konu kamuoyunda büyük tepkiyle karşılanmış, Facebook'a hemen her kesimden büyük tepki gelmişti.

Toplumsal Hafıza'ya teşekkür

Gelişmeyi öğrendiği ilk andan itibaren yaptığı haberlerle kamuoyunu bilgilendiren Toplumsal Hafıza'ya  teşekkür eden grup yöneticileri, ''Yaşadığımız o kötü anların ilk dakikalarından itibaren Toplumsal Hafıza'nın duyarlı yayınları ile kamuoyunun büyük desteğini kazandık. Bu nedenle kendilerine teşekkür ediyoruz'' dediler.  

www.facebook.com/TcMehmetcikTc

Site kendi alanında Türkiye'nin en önemli ve renkli facebook yapısı içeriyor. On binlerce üyesinden gelen fotoğraflar, video ve paylaşımlarla çok renkli ve etkili bir güce sahip.

www.toplumsalhafiza.com
Views: 719 | Added by: hasan525 | Tags: ’Mehmetçik Grubu’ Facebook’u yendi! | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir