TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
Main » 2010 » EYLÜL » 17 » Analistlere Göre GTA 5 ve LA Noire Seneye Çıkacak
3:51 PM
Analistlere Göre GTA 5 ve LA Noire Seneye Çıkacak
 
     E3'ten sonra GamesCom fuarını da pas geçen Rockstar Games'in merakla beklenen iki oyunu GTA 5 ve L.A. Noire ne zaman karşımıza çıkacak?
 
    Her ne kadar resmi bir açıklama gelmemiş olsa da sık sık analistlerin tahminleri ile karşılaşmaya devam ediyoruz. Bu seferde araştırma firması olan Cowen'in analistleri Rockstar'ın bu iki yapımı ile ilgili tahminlerini dile getirmişler. Firmanın raporlarına göre her iki oyunda 2011 finansal döneminde karşımıza çıkacak.
 
     GTA 5'in henüz duyurulmadığını düşünürsek L.A. Noire için ufakta olsa, hala bu yıl çıkabileceğine dair umudumuz vardı. Bu konuda raporlarda, 2010 finansal dönemin bitişine sadece dokuz hafta kaldığı ve Rockstar'ın şimdiden 2011 yılını düşünmeye başladığı yönünde yansıtılmış. Yani GTA 5'ten çok önce karşımıza çıkması muhtemel olan L.A. Noire için de 2011 yılını beklememiz gerekebilir. GTA 5 için en erken çıkış tarihi ise 2011 finansal dönemin ikinci yarısı olarak gözüküyor.

bÖLÜMSONUCANAVARI
Views: 798 | Added by: hasan525 | Tags: LA NOIRE, gta 5 mods, Analistlere Göre GTA 5 ve LA Noire | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir