TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
Main » 2010 » TEMMUZ » 9 » 500 bin ’Mehmetçik’ten büyük protesto geliyor...
11:11 AM
500 bin ’Mehmetçik’ten büyük protesto geliyor...
500 bin ’Mehmetçik’ten büyük protesto geliyor...
09-07-2010 / 05:42

Türkiye'nin en büyük fan sayfasına sahip olan gruplardan olan 'Mehmetçik Sayfası' önceki gün 502 bin üyeye ulaştıktan sonra ilginç olaylarla karşılaştı.

Türkiye'nin en büyük fan sayfasına sahip olan Mehmetçik sayfası dün 502 bin üyeye ulaştıktan sonra facebook tarafından sebepsiz yere kapatıldı. Üyeler tepkili!

HAİNLERE, BÖLÜCÜLERE İZİN VAR, BİZE KAPAMA!

''Facebook ortamında onlarca PKK yandaşının, dinsizin açmış olduğu ve Atatürk'e hakeret içeren videoların bulunduğu sayfaların kapatılmaması yerine, Türk halkının Mehmetçiğe olan sevgi ve bağlılığını göstermek için kurulan sayfanın, sebepsiz yere kapatılmasına büyük tepki gösteren üyeler, ''20 milyon Türk kullancısı olan Facebook sizce Mehmetçik sayfasına yapmış olduğu bizlere hakaret değil midir? Sadece bu sayfa değil bir çok türk sayfası kapatılmaktadır. Kapatılan sayfa www.facebook.com/TcMehmetcikTc üzerinde yayın yapıyordu. Bu sayfanın bağlı olduğu www.mehmetcik.biz adlı bir internet sitesi vardı'' denildi. 

500 BİN KİŞİ SOKAĞA DÖKÜLECEK

Sayfayı bu duruma getirmek için gece gündüz büyük emekler verdiklerini de anlatan üyeler, ''Bu sayfayı bu seviyeye getirmek için emek veren insanlara sizce terbiyesizlik değil midir? Biz ne yaptık ki sormadan etmeden istediği şekilde beş yüz bin kişiyi ilgilendiren bir konuda karar verebiliyorlar. En kısa zamanda konu çözülmezse büyük bir protesto gösterisi düzenleyeceğiz. En az 500 bin Mehmetçikle olayı protesto edeceğiz'' şeklinde konuştular.

www.toplumsalhafiza.com

Views: 586 | Added by: hasan525 | Tags: 500 bin ’Mehmetçik’ten büyük protes | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir