TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
Main » Files » Program » Anti-Virüs

Kaspersky Internet Security 2011 11.0.1.400 + Keys (Updated 18/11/2010)
[ · İNDİRMEK İÇİN TIKLA () ] 20-Nov-2010, 9:20 PM

alt


Kaspersky Internet Security 2011 11.0.1.400 + Keys (Updated 18/11/2010) | 107 MB

 

alt

Kaspersky Internet Security 2011 spam ve ağ saldırılarına karşı değil, sadece anti-virüs koruması değil, aynı zamanda koruma sağlayan kapsamlı veri koruma aracıdır. Uygulamanın bileşenleri de, kullanıcıların şu anda bilinmeyen tehditlere ve phishing karşı bilgisayarları korumak için izin Internet erişimini kısıtlamak için.


Çok yönlü koruma ve veri transferi alışverişi için tüm kanalları kapsar. Tüm bileşenleri esnek kendi özel ihtiyaçlarına terzi Kaspersky Internet Security, bu sayede kullanıcılar yapılandırılabilir.

koruma Yeni:

* Geliştirilmiş HIPS (Host Tabanlı Intrusion Prevention System) teknolojisi bilinmeyen programlar için bir tehlike derece atar. Uygulama Kontrolü bileşeni dosya ve işletim sistemleri erişimlerini kısıtlayabilir olan ve yeni zaten bilinen uygulamalar için kurallar tanımlamak için HIPS kullanır.
* Yenilikçi Sandbox teknolojisi programın çalışması için güvenli bir ortam oluşturmak için sanallaştırma kullandığı, uygulanmıştır. Yeni yazılım bütün değişiklikler ana işletim sistemi izole bu ortamda, test edilebilir. İnternet tarayıcıları ve bir sanal alanda aynı anda çalışabilir diğer uygulamaların sayısında herhangi bir sınırlama yoktur.
* Kaspersky Security Network artan kullanımı önemli ölçüde tehdit tepki süresi, diğer kullanıcılardan alınan bilgiler nedeniyle azalır. Hizmet süresi tespit etmek ve tehditlerine yeni tip nötralize gerekli en aza indirmek amaçlanmaktadır. Bir kullanıcı programı başlattığında, servis Kaspersky Lab sunucularına beyaz listeler ve Acil Algılama Sistemi listeleri karşı denetler.
Kişisel kullanıcı verilerinin * koruma uzatıldı ve gelişmiş. Örneğin, Kaspersky Internet Security otomatik phishing web siteleri ve parola ve erişim kodlarını çalmak için tasarlanmış blok keylogger programlar, bilinen erişimini yanlışlıkla engeller.
* Yeni Script Emulator potansiyellerini zararlılık değerlendirmek için, scriptler davranışını analiz eder. Bu ve Microsoft Internet Explorer varsayılan olarak desteklenen Microsoft Windows içinde bulunur Java Script ve Visual Basic Script motorların çalışma simüle eder.
* Yeni IM Anti-virüs bileşeni en anlık mesajlaşma uygulamalarının güvenli çalışmasını sağlar. Bileşeni zararlı nesnelerin varlığı için mesajları tarar.
* Gelişmeler Sanal klavye bileşeni için casus yazılımlar tarafından ele geçirilmesinin veri koruma ve ekran görüntüsü engelleyerek, kişisel bilgilerin güvenli giriş sağlar.
* Anti-Spam bileşeni önemli gelişmeler artık spam tespit etmek için iki yöntem sağlar: kesin ve uzman. Kesin yöntem bir mesaj spam olduğunu açıkça olup olmadığını belirlemek bir mesajı sıkı filtreleme kriterleri geçerlidir. Uzman yöntemler sıkı filtreleme kriterleri geçti e-posta mesajları araştırmak. Bu tür mesajları açıkça spam olarak kabul edilemez olarak, bileşen de spam ve olasılık hesaplar.
Kaspersky Internet Security * Bileşenleri bilgisayar performansını artırmak için, geçici olarak devre dışı bırakılabilir. Bu ağ oyunlar gibi kaynak gerektiren uygulamaların kullanımı sırasında faydalı olabilir.
* İzleme erişim phishing web sitelerini ve mesajları bağlantıları tarayarak ve web sayfaları üzerinde gerçekleştirilen phishing saldırılarına karşı koruma için, hem de erişim web sitelerine bir girişim tespit edildiğinde adresleri phishing veritabanı kullanarak. Bir web adresi Web Anti-Virus, IM Anti-Virus ya da Anti-Spam bileşenini kullanarak, phishing veritabanına dahil olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
* Gelişmeler Güvenlik Duvarı, Ebeveyn Kontrolü ve Anti-Spam bileşenleri ve özellikle Sezgisel analiz dahil olmak üzere tüm uygulama mevcut bileşenleri, e olmuştur.
* Kaspersky Internet Security 2011 anti-virüs çekirdek olarak entegre edilmiş, daha etkili malware saptama sağlamak. Uygulama olarak Kaspersky Internet Security önceki sürümlerine göre Windows Vista işletim sistemleri, daha yüksek performans gösteriyor.
* Kaspersky Internet Security Web Anti-Virus tarafından yönetilen URL tarama modülü var. Bu modül şüpheli ve phishing web sitelerini kendi veritabanı ile web sitesi adreslerini karşılaştırarak, web sayfası bağlantıları tarar. Bu modül olarak Microsoft Internet Explorer ve Mozilla Firefox tarayıcıları için sağlanan bir plug-in.
* Güncelleme işlemi geliştirilmiştir. Kaspersky Internet Security's veri tabanları artık, sadece programa göre değil güncellenir aynı zamanda yeni güvenlik tehditleri görünür.
* Kurtarma Diskleri yaratılması geliştirilmiştir. enfeksiyon bir seviyeye ulaştığında bilgisayar ya anti-virüs uygulamaları veya Kaspersky AVPTool gibi kötü amaçlı yazılımları temizleme araçları kullanılarak dezenfekte olamaz hangi hizmet kullanılmalıdır. işletim sistemi yüklü olan zaman kötü amaçlı yazılım programları kontrol sahibi olmadığı için geliştirilmiş Kurtarma Diskleri daha etkili dezenfeksiyon sağlar.

Category: Anti-Virüs | Added by: hasan525 | Tags: Kaspersky Internet Security 2011 11
Views: 597 | Downloads: 205 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir