TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
[ Yeni Yorumlar · Üyeler · Forum Kuralları · Arama · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
OYUN MODS FORUM » Türkiye ve Dünya'dan Habeler » Türkiye'den Haberler » İşte CHP'nin yeni kadrosu (CHP'nin 33. Olağan Kurultayı'nda, 80 kişilik PM ve 15 kişili)
İşte CHP'nin yeni kadrosu
Paylaş
hasan525Date: PAZAR, 23-May-2010, 8:47 PM | Message # 1
ADMİN-SİTE SAHİBİ
GRUP: Admin-Site Sahibi
ÖDÜL: 0
Status: Offline
CHP'nin 33. Olağan Kurultayı'nda, 80 kişilik PM ve 15 kişilik YDK üyelikleri seçim sonuçları açıklandı.

CHP 33. Olağan Kurultayı, Parti Meclisi (PM) ve Yüksek Disiplin Kurulu(YDK) üyelikleri için yapılan seçimin sonuçlarının açıklanmasıyla sona erdi. Gürsel Tekin ve Önder Sav, PM'ye en az oyla giren iki isim oldu.
[img]http://im.haberturk.com/2010/05/23/517137_detay.jpg?1274636579[/img]
80 kişilik PM'ye, Bilim, Yönetim ve Kültür Platformu listesinden 12 kişi girdi. Yüzde 20 kadın kotasının da uygulandığı platform üyeleri ve aldığı oylar şöyle:

Engin Altay (835), Ufuk Ataç (797), Berhan Şimşek (751), Turgut Dibek (744), Osman Coşkunoğlu (743), Rıza Yalçınkaya (736), Seyhan Erdoğdu (727), Ali Koçal (717), Derviş Günday (711), Sema Kendirci (702), Faruk Demir (680), Birgen Keleş (514)

Yüksek Disiplin Kurulu üyeleri şöyle:

Polat Akbulut, Mehmet Boztaş, Kemal Cengizoğlu Avni Çelebi, Göksel Demirtaş, Gökhan Durgun, Orhan Eraslan, Selçuk Eratkuş, Füsun Gökçe, Selahattin Öcal, Murat Haluk Öncel, Seyit Özanarat, Türkan Öztekin, Saliha Ülkü ve İbrahim Yılmaz.

PM'nin diğer üyeleri ise şu isimlerden oluştu:

Oya Araslı (1091), Necla Arat (1100), Metin Arifağaoğlu (1108), Yücel Artantaş (1092), Deniz Pınar Atılgan (1102), Sencer Ayata (1113), Işık Bildacı Ayata (1112) , Enver Aysever (1112), Aydan Baran (1111), Süheyl Batum (1108), Gülsün Bilgehan (1110), Tekin Bingöl (1096), Mevlüt Coşkuner (1112), Behçet Çağlar (1112), Asuman Çakmakçı (1110), Hikmet Çelik (1098), Soner Çetin (1110), İzzet Çetin (1097), Mesut Değer (1030), Mahmut Duyan (1105), Didem Engin (1109), Nevin Gaye Erbatur (1097), Ali Rıza Ertemur (1112), Abdurrezzak Erten (1094), Mehmet Faraç (1113), Neriman Genç (1111), İsa Gök (1094), Gökhan Günaydın (1100), Mehmet Zeki Gündüz (1113), Hurşit Güneş (1109), Hülya Güven (1109), Mehmet Kaban (1111), Sait Korkmaz Karaca (1107), Eşref Karaibrahim (1111), Hüseyin Karakoç (1111), Haluk Koç (1107), Nihat Matkap (1104), Şahin Mengü (1110), Rıfat Nalbantoğlu (1091), Hakkı Suha Okay (1103), Kerem Ekrem Oktay (1095), Melda Onur (1108), Umut Oran (1105), Oğuz Oyan (1082), Ensar Öğüt (1091), Malik Ecder Özdemir (1114), Abdullah Özer (1114), İhsan Özkes (1063), Mehmet Ali Özpolat (1108), Faik Öztrak (1080), Atilla Sav (1080), Önder Sav (978), Çetin Soysal (1084), Murat Fehmi Sönmez (1111), Mehmet Süne (1105), Veli Gündüz Şahin (1102), Halide Jale Tamzok (1109), Semra Tanülkü (1113), Fatma Füsun Tatlıdil (1113), Gürsel Tekin (814), Cahide Tunç (1106), Ayhan Yalçınkaya (1107), Hüseyin Yaşar (1107), Azmi Yıldız (1109), İrfan Hüseyin Yıldız (1102), Nuran Yıldız (1109), Sacid Yıldız (1101) ve Alaattin Yüksel (1096)

LİSTE DIŞI KALANLAR
Eski Genel Başkan Deniz Baykal yönetiminde yer alan Parti Sözcüsü, Genel Sayman Mustafa Özyürek, Genel Başkan Yardımcıları Onur Öymen, Yılmaz Ateş, Cevdet Selvi, Bihlun Tamaylıgil, Genel Sekreter Yardımcıları Algan Hacaloğlu, Mehmet Sevigen, Nur Serter listede aday gösterilmedi.

ALTAN ÖYMEN'İN AÇIKLAMALARI İÇİN TIKLAYIN

BAYKAL'IN RAKİPLERİ LİSTEDE

Daha önceki kurultayda Deniz Baykal’a rakip olan Haluk Koç ve Umut Oran'ın listede yer alması dikkat çekerken siyaset bilimci Prof. Süheyl Batum ile gazeteciler Mehmet Faraç ve Enver Aysever de listedeki sürpriz isimler oldu.

HALUK KOÇ'UN AÇIKLAMALARI İÇİN TIKLAYIN

ŞAHİN MENGÜ LİSTEYİ DEĞERLENDİRDİ VİDEO

İŞTE CHP'NİN YENİ KADROSU VİDEO

TEKİN: LİSTE KILIÇDAROĞLU'NUN

CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin, CHP kurultayında gazetecilere yaptığı açıklamada, "Liste sorunu yok. Liste Kemal Kılıçdaroğlu'nun listesi." ifadesini kullandı.

Tekin, CHP İstanbul Milletvekili Ali Topuz'un açıklamaları ile ilgili ise "Ali Topuz neden alındı bilmiyorum." diye konuştu.

SEVİGEN: SAYGILIYIZ

MEHMET SEVİGEN LİSTEYİ DEĞERLENDİRDİ VİDEO

Liste dışında kalan Mehmet Sevigen, listeye saygılı olacakları söyledi. Sevigen, listede eski ve yeni isimlerin kaynaştırıldığını belirterek, ilk günden eleştirilere girmemek gerektiğini söyledi.

ÖZYÜREK: KIRGIN DEĞİLİM

MUSTAFA ÖZYÜREK'İN AÇIKLAMALARI İÇİN TIKLAYIN

CHP Sözcüsü Mustafa Özyürek, Parti Meclisi'nde isminin yer almamasından dolayı kırgın olmadığını söyledi. Özyürek, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, arkadaşlarının öyle düşündüğünü ifade etti. Özyürek, Kılıçardoğlu'na başarılar dileyerek, bundan sonra CHP'nin başarısı için çalışmaya devam edeceğini kaydetti. Liste savaşının yaşanıp yaşanmadığı yönünde bir soruya ise Özyürek, "Yaşanmış olabilir, fakat sayın Deniz Baykal'ın isminin bu olaya karıştırılmasını dogru bulmuyoruz. Benim ve arkadaşlarımın böyle bir talebi olmadı." dedi.

PARTİLİLER KURULTAYI YORUMLUYOR VİDEO

LİSTEYE EN SERT TEPKİ ARITMAN'DAN

CHP İzmir Milletvekili Canan Arıtman, Parti Meclisi listesinin bütünleştirici değil ayrıştırıcı bir liste olduğunu belirterek, "Bu liste ile iktidara yürümek çok zor." dedi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Parti Meclisi listesi, eski Genel Başkan Deniz Baykal'a yakın isimler tarafından beğenilmedi. İzmir Milletvekili Canan Arıtman, listede Süheyl Batum gibi değerli isimlerin olduğuna işaret ederek, "Listede çok değerli isimler var, ama bütünleştirici bir liste değil, ayrıştırıcı bir liste. Ayrıştırıcı bir liste ile iktidara yürümek çok zor. Listeye giren arkadaşları kutluyorum." ifadelerini kullandı.

Baykal'a yakın isimlerden Savcı Sayan, Parti Meclisi listesinde CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın gücünün arttığı bir liste olduğuna işaret ederek, "Kılıçdaroğlu'nun etkisini göremiyorum listede. Sadece listede Gürsel Tekin'in olması benim umutlarımı artırıyor. Baykal ve ekibinin tasfiyesi gibi bir liste." değerlendirmesini yaptı.

Parti Meclisi'ne girecek isimlerden Süheyl Batum ise partiye geldiği için mutlu olduğunu belirterek, "Bundan sonra Türkiye'nin daha demokratik, daha çağdaş olması için birlikte çalışacağız. Önümüzde anayasa değişikliği refendumu var. Bunun için yollara düşeceğiz." şeklinde konuştu. 'Baykal Genel Başkan olsaydı gelir miydiniz?' sorusuna isa Batum, "O dönem teklif gelmedi, gelseydi değerlendirirdim." cevabını verdi.

ONUR ÖYMEN: GÜZEL LİSTE
CHP Bursa Milletvekili Onur Öymen, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Parti Meclisi listesine, "Güzel buldum. Uyumlu bir liste gibi gözüküyor" dedi. PM listesinin Önder Sav'ın mı Kılıçdaroğlu'nun mu listesi olduğu tartışmalarına girmek istemediğini belirten Öymen, "Kılıçdaroğlu'nun uyumlu çalışacağı bir liste olarak görüyorum" dedi.

ÖNDER SAV: İL BAŞKANLARIMIZ BAŞINDAN BERİ DURUMUN FARKINDA

CHP'de kurultay öncesi Genel Sekreterlik görevini sürdüren Önder Sav, ''Bazı arkadaşlarımızın henüz nasıl bir liste oluşacağı belli olmadan, liste değerlendirmesi yaptıkları anlaşıldı. Ama il başkanlarımız işin başından beri çok sağlıklı teşhisler koydular'' dedi.

Sav, kurultay salonunda gazetecilerin, ''liste tartışmaları'' yaşandığına ilişkin haberlerle ilgili sorularını yanıtladı.

Listeler için herkesin değerlendirmesini aldıklarını belirten Sav, şunları söyledi:

''Bazı arkadaşlarımızın henüz nasıl bir liste oluşacağı belli olmadan, farazi, olmayacak şeyleri değerlendirerek bir liste değerlendirmesi yaptıkları anlaşıldı. Ama il başkanlarımız işin başından beri çok sağlıklı teşhisler koydular, sağlıklı değerlendirmeler yaptılar. Bu konuda da cumartesiyi pazara bağlayan gece hatta sabah diyebilirim hep beraber sağlıklı bir değerlendirme yaparak CHP'nin cumartesi kurultayındaki görkemine bir gölge düşmemesi için bu listelerin oluşumuna büyük katkı verdiler. Herkesin tabii değerlendirmesini aldık.'

OYUN MODS FORUM » Türkiye ve Dünya'dan Habeler » Türkiye'den Haberler » İşte CHP'nin yeni kadrosu (CHP'nin 33. Olağan Kurultayı'nda, 80 kişilik PM ve 15 kişili)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir