TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
Main » Ad Board » TEKNO HABER

FIFA Online'ın betası yakında geliyor
30-Jan-2010, 3:53 PM

EA Sports yaptığı açıklamada, FIFA'nın Online oynanılabilecek olan betasının bedava olacağını duyurdu. Çok güçlü sistemi bulunmayan bilgisayarlarda rahatlıkla çalışabilecek olan beta 3 Şubat'ta başlayacak. İngilizce olan versiyonu ise, Haziran ayında yayımlanacak. Diğer dillerdeki versiyonları ise, önümüzdeki 12 ile 24 ay içerisinde yayımlanacak.

EA Sports, "FIFA Online, 30 adet lisanslı lig, 500 kulüp ve 15.000'den fazla oyuncu ile otantik bir futbol deneyimi sunacak. İlk kapalı beta 3 Şubat'ta başlayacak, 2010 FIFA Güney Afrika Dünya Kupası turnuva modu ve sadece mouse(fare) ile kontrol edilebilecek olan bir kontrol sistemi içerecek. İkinci kapalı beta ise, Lig modu ile oyunun fanlarına sevdikleri takımı kontrol etme şansı verecek ve online olarak maç yapma imkanı sağlayacak." şeklinde açıklamada bulundu.

Ücretsiz olarak oynanabilecek beta da, güncel takımlar ve ligler ile birlikte yeni özellikler bulunacak. Daha önce EA, FIFA 10'un İngiltere'de 2 milyon adet sattığını duyurmuştu.
Added by: hasan525 | | Tags: fifa 2010 multı, fifa 2010 online
Views: 477 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir