TÜRK Mods - Oyun Mods - Paylaş Haber - GTA 5 TÜRK - Euro Truck 2

İnternet Siteleri Topluluğu

LÜTFEN REKLAMLARA TIKLAYINIZ.DAHA FAZLA MOD İÇİN
Sitemizdeki dosyları indirmek için üye olunuz.
Please register to download files on our site.
Main » Files » Oyun » Aksiyon

Çanakkale Savaşı Destanı:Boğaz Harbi Türk Oyunu
23-May-2010, 9:13 PM

alt

 

alt Çanakkale Savaşı, tarihin akışını değiştiren, Türk'ün gücünü, cesaretini, fedakarlığını, yenilmezliğini bir kere daha gösteren tarihi bir zaferdir. Dünya son teknoloji ile donatılmış orduları ile Çanakkale'ye akın ederken, Mehmetçik elindeki süngüyle "Çanakkale Geçilmez" yazmıştır bu toprağın her zerresine. Türk tarihinde bu denli önemli bir yere sahip olan Çanakkale Zaferi'ni dilden dile yeni kuşaklara aktarmak, Türklük bilincinin canlı kalması açısından, üzerimize düşen bir sorumluluktur. Oyunların gencinden yaşlısına tüm bireyler üzerindeki etkileri göz önüne alındığı takdirde "Çanakkale Zaferi" gibi tarihi bir destanı, oyun yoluyla, canlandırarak ve yaşatarak aktarmak tarihi bu güne taşımak açısından etkili bir çözüm olacaktır.

 

Amaç

 

Türk'ün dünyaya meydan okuması olarak adlandırılabilecek "Çanakkale Savaşı" büyük tarihi öneme sahiptir. Tarihi nesilden nesile aktarmak, yaşamak ve yaşatmak her Türk'ün üzerine düşen bir görevdir. Bu görevi yerine getirirken etkililiği sağlamak için, görsel ve işitsel öğeler kullanmak, olayları yaşanıyor hissi ile aktarmak son derece önemlidir. Bu açıdan bakıldığında oyunlar, tüm bu ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Ülkemizde oyun sektörünün az gelişmiş olması, özellikle de tarihi oyunların olmayışı bir kayıp olarak nitelendirilebilir. Görsel ve işitsel öğelerle zihinlerde derin izler bırakabilen oyunları tarih, kültür, bilgi birikimini aktarırken kullanmak son derece etkili ve akıllıca bir çözüm olacaktır.

Birinci Şahıs Nişancı (First Person Shooter) kategorisinde yapılmış, Türkiye'de bir ilk olan "Boğaz Harbi" oyununun hayata geçmesi hem Türk tarihi hem de Türk oyun sektörü açısından bir yenilik olacaktır.

Bu bağlamda, "Boğaz Harbi" oyunu ile birlikte Türk oyun sektörüne giriş yapmak ve tarihin gerçekliklerini oyun yolu ile yeni nesillere aktarmak böylelikle mevcut piyasada söz sahibi olabilmek temel amacımızdır.

Oyun Hakkında

Kategori : FPS (First Person Shooter - Birinci Şahıs Nişancı)
Konu : Çanakkale Savaşı
Platform : Microsoft® Windows® XP/Vista/7 (32/64 Bit)

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi : Microsoft® Windows® XP/Vista/7 (32/64 Bit)
İşlemci : Pentium® 4 yada Athlon?/Sempron? 2.2 Ghz
RAM : 1 GB RAM
Ekran Kartı : 256 MB DirectX® 9.0c, Pixel Shader 2.0
Disk Alanı : 450 MB Boş Disk Alanı

alt

 

alt

 

alt

Part 1

Part 2

Part 3

alt

Part 1

Part 2

Part 3


Hotfile part3 alternatif

LİNKLER UYUMLUDUR..

 

VİSTA ve WİN 7 KULLANICILARININ DİKKATİNE:

Oyunu kurduktan sonra masaüstüne gelen simgeye sağ tıklayın. Özellikler deyin. Uyumluluk sekmesinden oyunu xp modunda ve yönetici olarak çalıştır yapın. Aksi taktirde oyun çalışmayacaktır.

 

Oyunun düzgün olarak çalışabilmesi için sisteminizde directx 9 ve güncelleştirmelerinin yüklü olması gerekmektedir.

Category: Aksiyon | Added by: hasan525 | Tags: çanakkale savaşı destanı boğaz harb, Çanakkale Savaşı Destanı Boğaz Harb, boğaz harbi oyunu, türk oyunları
Views: 2633 | Downloads: 0 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Oyun Mods - Euro Truck Simulator 2 Extreme Trucker 2 Farming Simulator 2011 GTA 5 Web sitemizde bulunan dosyalar tamamen alıntıdır.Hiçbir şekilde Oyun Mods sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren herkes sitemizin kuralların kabul etmiş olur.Ayrıntılı bilgi için;oyunmods_@windowslive.com
Copyright ©2011 Oyun Mods and Türk Mods . Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. Euro Truck Simulator 2,18 WOS Extreme Trucker 2,Farming Simulator 2011,GTA 5,GTA 4,SCS,Farming Simulator,Euro Truck,Mod İndir,Yama İndir,Oyun İndir,Full İndir,Oyun Modları,Farming Mod,Farming Simulator 2011 Türkiye Modu,Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu,Extreme Trucker 2 Türkiye Modu,Oyun Mods,Game Moding,LS-MODS.LT,www.scs.com,www.farming-simulator.com,www.extremetrucker2,com,www.eurotrucksimulator2.com,www.turkmods.com,www.farmingsimulatordestek.com,www.oyunmods.com,oyunmods.ucoz.com,www.paylashaber.com,Paylaş Haber,Haberler,Oyun Haberleri,Oyunlar,Gta İndir,GTA 4 Mod İndir,Gta 4 Türkiye Modu,Çiftçilik Oyunları,Tır Oyunları,Simulator,Truck,Farming,Game,ls 2011,Test Drive Unlimited 2,TDU2 Yama,Test Drive Unlimited 2 İndir